Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Zítra 10.12. ( čtrvtek) se na zimním stadionu uskuteční vypouštění balónku s přáním Ježíškovi. Sraz bude v hale školy v 15:00. Děti vyzvednu z družiny a buď se k nám, rodiče, připojíte a nebo si své dítě vyzvedněte na stadiónu v 16:00.

Zítra během vyučování se půjdeme podívat na vánoční výstavu do muzea. Děti si zde budou moci zakoupit různé drobnosti. Je na vašem uvážení, kolik peněz dětem dáte.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj z Australie 2

(Veronika Mandelova, 3. 9. 2010 10:15)

Vsechny vas moc zdravim!
Hugo na vas opravdu porad vzpomina a udelal mu velikanskou radost vas dopis s nadhernymi obrazkami od deti. Moc dekujeme.
Napisi vam neco o Hugovi. V lednu mu zacal skolni rok (je tu obracene leto a zima). Tento rok chodi do skoly, ktera je zamerena na nove prichozi deti do Australie, kteri neumeji anglicky. Meli jsme velke stesti, protoze jsme se vsichni obavali, jak to tu Hugo zezacatku bez anglictiny zvladne. Ve tride je jich kolem 10 a pani ucitelka (mimo jine Slovenka) je uci hlavne mluvit, psat a cist anglicky. Jde mu to moc hezky, hodne se snazi, tak ho chvalime. Jeho spoluzaci jsou napriklad z Indonesie, Nepalu, Ruska, Thajska, Sudanu, Pakistanu. Takze tam ma opravdu mezinarodni spolecnost. Do skoly tu musi vsichni deti chodit ve skolnich uniformach, zrovna vcera se fotili, posleme fotku. Pristi rok uz bude chodit do bezne skoly. Jinak tu Hugo zije spotrem - fotbal, basket, cricket a australsky fotbal (neco jako ragby).
Mejte se vsichni moc hezky,
Veronika

Ahoj z Australie

(Hugo, 3. 9. 2010 9:46)

Ahoj deti, pani ucitelko a pani druzinarko!
Promin, ze jsem vam nepsal dlouho. Mam vas hrozne rad a vzdycky na vas myslim. A vsechny vas pozdravuju. Chodim tu taky do skoly, do 2.tridy. Ucim se dobre psat a cist anglicky. Jde mi to lepe, nez v cestine. Mam to tam hodne hodne hodne rad. A taky vas. Posila Hugo

Nové foto

(Pavla Fousová, 25. 11. 2009 0:26)

Milí rodiče,do fotogalerie jsem vložila fotky z oslavy a rozloučení s Hugem.Fotky nejsou moc dobré kvality. Ještě se je pokusím opravit a vložit znovu.

dopravní škola

(Jiří Opava, 21. 11. 2009 17:38)

http://www.skodahrou.cz/